List od redakcji ZDZIŚ24

Drodzy czytelnicy,

rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wraz z nim powraca wytężona nauka (choć poziom intensywności jest kwestią indywidualną), która niesie za sobą rutynę uczniowskiego życia. We wtorek 1. września odkurzymy nie tylko nasze stare krzesła i ławki, lecz także koleżeńskie znajomości często zawieszone na okres dwóch letnich miesięcy.

Jednakże życie szkolne łatwo staje się wyblakłe, powtarzalne. Dlatego nowy rok szkolny rzuca naszemu zespołowi redakcyjnemu wyzwanie — udostępnić wysokiej jakości serwis internetowy dostarczający szesnastko- i trzynastkowiczom informacji i rozrywki. Nowy ZDZIŚ24 to właśnie taka strona, stworzona przez uczniów dla uczniów.

Z wielką przyjemnością otwieramy kolejny rozdział w historii szkolnych mediów. Nasz zespół redakcyjny pracował dzień i noc aby zdążyć z przygotowaniem ZDZIŚ24 przed rozpoczęciem roku szkolnego. Mamy nadzieję, że nowy serwis przypadnie Wam do gustu i przyciągnie nowych czytelników.

Nauka stanowi podstawę rozwoju osobistego, szczególnie dla uczniów naszej szkoły, jednakże istnieją również inne aspekty życia dostarczające wielu pozytywnych doświadczeń. Mamy nadzieję, że czytanie ZDZIŚ24 będzie dla was nieustającym pasmem takich wrażeń. Cieszmy się z wakacji, bo tak szybko odchodzą, a później rozrywką zajmiemy się my.

Miłego roku szkolnego życzy

Redakcja ZDZIŚ24.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.