„Jestem, więc zmieniam”

Drodzy Uczniowie!

Do naszej szkoły dotarła informacja na temat ciekawej inicjatywy społecznej organizowanej przez Stowarzyszenie Youth Human Impact. Projekt nosi nazwę „Jestem, więc zmieniam”. Poniżej przedstawiamy wszelkie informacje, które otrzymaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Kilka słów o projekcie:

Projekt ma na celu promowanie aktywności młodych ludzi w życiu społeczeństwa demokratycznego. Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca polityków, budowanie rządu oraz funkcjonowanie organów władz i instytucji rządowych. W projekt zaangażowani są politycy oraz pracownicy ministerstw. Podczas jego trwania zadaniem uczestników będzie realizacja działań, których zaplanowanie i opisanie w formularzu zgłoszeniowym jest warunkiem uczestnictwa.
Aby wziąć udział w projekcie, należy mieć od 16 do 20 lat. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, a koszty uczestnictwa będą w pełni pokryte z budżetu programu Erasmus+.

Szczegóły oraz regulamin projektu znajdziecie poniżej w plikach .pdf:
Formularz zgłoszeniowy.
Szczegółowe informacje o projekcie.
Regulamin projektu.

Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na rekrutacja.jestemwieczmieniam@gmail.com lub na numer telefonu 503383628

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.