#poznajPSU – 2/3

W dzisiejszym artykule możemy poznać bliżej najmłodszego z licealnej części zarządu, Dariusza Szweca, a także prawdopodobnie bohatera ogromnej liczby opowieści związanych z jego już legendarną kampanią wyborczą – Mikołaja Rozkruta.

Dariusz Szwec

Gdzie widzisz siebie za dziesięć lat?

Dariusz Szwec: Za 10 lat widzę siebie kończącego edukację, prawdopodobnie związaną z ekonomią bądź zarządzaniem, na studiach zagranicznych.

Kto jest twoim największym autorytetem?

DS: Moim autorytetem jest Elon Musk. Podziwiam to, że w pojedynkę rewolucjonizuje świat, a ponadto robi to z uwielbianą przez wszystkich charyzmą i uśmiechem.

Jaką cechę charakteru cenisz w sobie najbardziej?

DS: Najbardziej lubię w sobie otwartość na ludzi. Łatwość w poznawaniu ich i nawiązywania kontaktów.

Mikołaj Rozkrut

Gdzie widzisz siebie za dziesięć lat?

Mikołaj Rozkrut: Za dziesięć lat prawdopodobnie skończę już studia. Mam nadzieję, że rozpocznę jakiś swój biznes. Na razie nie mogę podać planów, bo ktoś mi je na pewno podkradnie (są one świetne). Będę człowiekiem z wielkimi marzeniami, na pewno będę już bardzo bogaty i będą miał własną firmę. Raczej nie będę miał jeszcze rodziny.

Kto jest twoim największym autorytetem?

MR: Moim największym autorytetem? Żadna wśród sławnych osób nie jest dla mnie wzorem. Za to mogę powiedzieć, że mój dziadek, który już nie żyje, stanowi dla mnie największy autorytet. Był on bardzo pracowity i dbał o rodzinę – zawsze go podziwiałem.

Jaką cechę charakteru cenisz w sobie najbardziej?

MR: Uważam, że jestem uczciwy i jest to moja najlepsza cecha charakteru. Staram się zawsze wywiązać z danych obietnic. Mam nadzieję, że moja posada w samorządzie, jeśli mogę to tak nazwać, także potwierdzi moją uczciwość.

Wywiady przeprowadzał Jakub Kalbarczyk.

W ostatniej części tej krótkiej serii poznamy podstawówkowiczów – stay tuned.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.