Starcie tytanów retoryki

Cała Trzynastka wrze od atmosfery wyborczej – szkoła przyozdabiana jest kolorowymi plakatami o jeszcze barwniejszych postulatach, na korytarzach wybrzmiewają dyskusje na temat poszczególnych kandydatur, a rozdawane naklejki i inne drobiazgi sprawiają, że nie można nie poczuć świątecznego klimatu – a chodzi przecież o święto samej demokracji! Tegoroczne wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego poprzedzone będą jednak niecodziennym, acz kluczowym do tego prawdziwie demokratycznego procesu wydarzeniem.

Dnia 24 września 2021r. o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej odbędzie się bowiem debata szkolna organizowana przez Redakcję ZDZIŚ24, a poprowadzi ją nasz redaktor – Bartosz Bielecki. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo na naszej stronie na Facebooku, aby każdy mógł wysłuchać wypowiedzi kandydatów a następnie dokonać świadomego i przemyślanego wyboru. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie będziecie mogli bliżej poznać swoich potencjalnych reprezentantów w Prezydium, co nie tylko przybliży ich programy i pozwoli zweryfikować pomysły, ale także przełamie bariery w kontaktach międzyklasowych. Powątpiewacie w niektóre obietnice? Zastanawiacie się nad sposobem realizacji pewnych postulatów? Czy macie może pytania dotyczące zupełnie innych kwestii lub chcielibyście poruszyć niezaadresowane jeszcze problemy? Jeśli tak, czekamy na wasze propozycje.

Spotkanie to ma się stać polem do bezpośredniego dialogu między Wami, a kandydatami – będą im zadawane właśnie Wasze pytania, które można zamieszczać na Instagramie ZDZIŚ24 (@zdzis24) w odpowiedzi na relację bądź kierować je bezpośrednio do Nas. W trosce o zachowanie przejrzystości, publikujemy poniższy regulamin debaty:

Do zobaczenia!

Debatowała dla Was nad debatą Adrianna Marczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.