Trzynastka wybrała!

Tegoroczne kampanie wyborcze do Prezydium Samorządu Uczniowskiego – jak to już zwykło bywać – sprawiły, że życie uczniowskie na moment skupiło się na siódemce kandydatów. To ich poczynania z ostatnich dwóch tygodni zaowocowały w wyborach, które odbyły się 28 września. Do 304, by oddać głos, udało się aż 86% wyborców.  

W końcu mamy przyjemność ogłoszenia wyników tegorocznego składu PSU! Zasiądą w nim: Marek Grzymała-Figura z klasy IVA, Mateusz Jamrozik z IIIC, Wanda Szylińska z IIIA oraz Miłosz Kraśniewski i Cindy Fon (oboje z IA), a SP6 reprezentować będzie Błażej Kaczała i Wojciech Łasecki.

Poza indywidualną kampanią prowadzoną przez każdego z kandydatów ważnym elementem zmagań o stołki okazała się debata zorganizowana przez Redakcję ZDZIŚ24, którą transmitowano za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Wydarzenie to udowodniło, że umiejętność przedstawienia i obrony swoich postulatów bezpośrednio na oczach wyborców, a nie spoglądając z uśmiechem z plakatów, miała istotny wpływ na wyniki.  

Świętowaniu demokracji przyglądał się dla Was Adam Koczocik.  

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.